ipopoKIDSipopoKIDS
Найбільший маркетплейс дитячих товарів
ipopoKIDS
  • Каталог
  • Для дівчаток
  • Для хлопчиків
  • Для малюків
  • Товари для матусь
  • Бренди
  • Магазини

Запитання і відповіді

Чи можна замовити товар в іншу країну?

На жаль, наразі ми відправляємо товари тільки по Україні. Слідкуйте за інформацією, в майбутньому перелік країн буде розширюватися.

Скільки днів товар знаходиться у пункті видачі?

Наші партнери відправляють свої товари «Новою поштою». За її умовами, у відділі кур'єрської доставки товар знаходиться не більше 5 днів. Коли цей термін збігає, товар повернуть відправнику.

Чи потрібна додаткова оплата за переказ коштів при накладеному платежі у відділенні “Нової пошти”?

Підтверджуючи доставку свого замовлення накладеним платежем, ви погоджуєтеся сплатити вартість товару, вартість доставку і комісію за пересилання коштів. Комісія за пересилання грошей, за умовами «Нової пошти» складає 2,5%. Оплату за пересилку коштів при накладеному платежі бере на себе отримувач.

Чи є можливість відмовитися від частини замовлення у пункті видачі?

На жаль, таку можливість ми не надаємо. Якщо товар втратив для вас актуальність, ви можете відмовитися від нього повністю. Крім того, завжди зберігається можливість оформити нову заявку.

Що робити, якщо товар був пошкоджений під час перевезення?

Сподіваємося, що з вами такого ніколи не трапиться. Проте, якщо товар був пошкоджений під час перевезення, ви повинні відмовитися від його отримання і оплати, а також скласти акт-претензію. Аналогічним чином слід вчинити, якщо комплектація замовлення виявилася неповною. Будь ласка, зв'яжіться з нами за телефонами ---- у разі виникнення подібних ситуацій.

Чи є можливість при отриманні розрахуватися за товар карткою?

Наразі майже усі відділення «Нової пошти» мають термінали. Купуючи товар накладеним платежем, ви маєте можливість сплатити за нього банківською карткою при отриманні.

Чи можна придбати товар у розстрочку?

Шкода, але на даний момент ми не надаємо послугу з оплати товару в розстрочку.

Чи є можливість оплати замовлення платіжними картами Visa та MasterCard?

Така можливість у вас є. Щоб скористатися нею, при оформленні замовлення на сайті, у розділі «Оплата», необхідно вибрати варіант «Visa / MasterCard». Після цього система переадресує вас на сторінку безпечних платежів. Там ви підтвердите проплату.

Звертаємо вашу увагу, що отримати товар, оплачений банківською картою онлайн, зможе лише та людина, на яку оформлене замовлення. Для цього потрібно буде мати документ, що посвідчує особу.

Чи є можливість оплати товару кредитною карткою із-за кордону?

Так, така можливість у вас є. Однак, лише в тому випадку, якщо ви скористаєтеся картками Visa або MasterCard. Крім того, необхідно враховувати умови переказу коштів до іншої країни, які діють у вашому банку. Сподіваємося, ця інформація допоможе вам уникнути неприємних нюансів і гарантує вдалу оплату.

Куди і на яких умовах здійснюється доставка замовлення?

З огляду на реалії сучасного життя, ми не маємо можливості доставити товар до АР Крим і окремих районів Донецької та Луганської областей. За винятком цих територій, ми доставляємо товар по всій Україні. Умови доставки можуть варіюватися в залежності від особливостей регіону.

Також ви можете самостійно забрати замовлення у відділеннях «Нової пошти» вашого населеного пункту.

Яким чином я можу оплатити своє замовлення?

На сьогоднішній день ми пропонуємо три варіанти оплати. Це готівковий розрахунок при доставці товару; онлайн-оплата при замовленні товару на сайті; безготівковий розрахунок.

Як саме здійснюється доставка Україною?

Ми здійснюємо її за допомогою послуг кур'єрської доставки «Нова пошта».

Чи є ви платниками ПДВ? Які документи ви надаєте при оплаті товару безготівковим розрахунком?

Ми працюємо в правовому полі. Наша фірма є сумлінним платником ПДВ. Завдяки цьому, при отриманні замовлення ми передаємо юридичним особам видаткову накладну, рахунок-фактуру та гарантію. Все це буде знаходитися у пакеті документів. Якщо була проведена оплата товару готівкою, ми надамо товарний чек. При необхідності, до пакету також увійде свідоцтво про реєстрацію СПД.

Як оплатити замовлення готівкою?

Оплата готівкою здійснюється при отриманні товару в будь-якому населеному пункті України. Готівкою розрахуватися за замовлення можна тільки в національній валюті. При цьому ми завжди видаємо своїм клієнтам товарний чек, який є підтвердженням покупки.

Яким чином можна оплатити товар за безготівковим розрахунком? Чи є ви платником ПДВ? (Питання про ПДВ повторюється)

Це можна зробити за допомогою банківського переказу. Ще один спосіб - картками Visa або MasterCard, якщо замовлення оформлюється на сайті.

Ми чекаємо вашого дзвінка, щоб відправити вам рахунок-фактуру електронною поштою або факсом. Ми є платниками ПДВ і податку на прибуток на загальних підставах. Тому будьте впевнені, що при доставці товару ви також отримаєте весь пакет необхідних документів. До нього увійдуть гарантійний талон, видаткова накладна й податкова накладна.

Як отримати товар, щоб був оплачений за безготівковим розрахунком?

Якщо ви приватна особа, в такому випадку вам потрібно пред'явити паспорт. Для юридичних осіб та суб'єктів підприємницької діяльності діють дещо інші правила. Директор підприємства може отримати товар, якщо покаже накладні, завірені круглою печаткою підприємства. Всім іншим співробітникам знадобиться довіреність, виписана на пред'явника, і копія свідоцтва платника ПДВ, звичайно, якщо така є.

Чи можлива оплата товару банківською карткою? - питання повторюється

Так, така можливість у вас є. Щоб скористатися нею, при оформленні замовлення на сайті, у розділі «Оплата», необхідно вибрати варіант «Visa / MasterCard». Після цього система переадресує вас на сторінку безпечних платежів. Там ви підтвердите проплату.

Звертаємо вашу увагу, що отримати товар, сплачений банківською картою онлайн, зможе лише та людина, на яку оформлене замовлення. При цьому вона повинна мати документ, що посвідчує особу.

Чи можна при отриманні замовлення приміряти одяг або взуття?

При отриманні товару на «Новій пошті» або у разі адресної доставки ви зможете приміряти верхній одяг і будь-яке взуття. На жаль, примірка іншого одягу не передбачена з морально-етичних міркувань.

.
Для правильної роботи, сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше