Новорічний дудл
УкрРус
Новорічний дудл

Усі постачальники дитячих товарів на IpopoKiDS - гурт, дропшіппінг, виробники тощо

Знайти хорошого надійного постачальника в Україні, якщо ви займаєтеся продажем дитячих товарів, - це завдання дуже непросте. Адже має значення не тільки якість товару, яке в даному сегменті знаходиться під особливо пильною увагою, а й зручність роботи.
Давайте спробуємо детально розібрати всі питання, пов'язані з українськими виробниками та постачальниками товарів для дітей. Щоб допомогти вам уникнути проблем, з якими стикається магазин, закуповуючи дитячі товари гуртом.

Як знайти постачальника дитячих товарів в Україні?

Пошук постачальників - чи не найважливіше завдання для магазину. Важливо знайти того, хто запропонує не тільки якісні іграшки гуртом (або інші товари для дітей), але і зможе запропонувати вигідні і надійні умови співпраці.

Якщо ви плануєте співпрацювати на пряму з виробниками, вам буде простіше вийти на його відділ збуту і з'ясувати всі умови роботи. В даному випадку вам потрібно бути готовими укласти договір і повністю реалізувати викуплену партію товару. Крім того, якщо це не український виробник, потрібно знайти транспортну компанію і залагодити всі митні питання. Це додаткова праця і неабиякі вкладення.

Якщо ж ви налаштовані на роботу з гуртовиками, у вас є кілька можливостей:

  1. Знайти постачальника на профільній виставці. Наприклад, BabyExpo. Тут ви можете познайомитися з ринком і налагодити зв'язки.
  2. Звернутися до каталогу. В Гугл ви зможете знайти довідники гуртовиків, умови роботи і відгуки. Це дуже зручно.
  3. Самостійно шукати імпортерів і тих, хто пропонує дитячі речі гуртом.

Відмінним варіантом співпраці може бути дропшіпінг іграшки, дитячий одяг, меблі, коляски та інші групи товарів можна продавати на своєму інтернет-майданчику, але відправлятися товар буде зі складу постачальника.

Всі можливі форми роботи, їх переваги і недоліки ми розглянемо нижче.

Ознаки якісного постачальника

Є кілька ознак, за якими можна визначити, наскільки надійний постачальник для інтернет-магазину:

Види постачальників дитячих товарів: - дрібний опт - великий опт - дропшіппінг - під реалізацію - виробники

Які моделі співпраці з постачальниками існують:

Дрібний гурт - викуп невеликої партії або товару на певну суму за ціною трохи вище гуртової з відвантаженням на свій склад. Наприклад, гуртова база іграшок, де ви зможете вибрати по кілька одиниць різного, наприклад, сезонного, товару на певну суму.

Недоліки:
- Ціна вище гуртової
- Вирішення питань логістики
- Необхідні вкладення

Крупний гурт - це придбання крупної партії товару в контейнері, палеті або упаковці, наприклад, дитячі речі гуртом, з відвантаженням на власний склад. Нерідко дана схема можлива тільки за умови укладення договору між організаціями. Якщо у вас мережа магазинів, то такий вид поставок буде найбільш прийнятним. Вигідніше за все гуртом купувати безпосередньо у виробника або імпортера товарів.

Недоліки:
- Великі вкладення
- Логістика
- Ризик не збути товар

Дропшіпінг - це одна з найбільш сучасних форм співпраці. Постачальник пропонує каталог товарів за гуртовою ціною. Ви продаєте їх за ринковою ціною, залишаючи різницю собі. При цьому на вашому боці питання генерації і обробки замовлень, на стороні постачальника - зберігання і відправка. Такий вид роботи найменш витратний з точки зору вкладень. Вигідніше за все, якщо дропшіпінг дитячі товари пропонує безпосередньо виробник. Але, на жаль, далеко не всі виробники цим займаються.

Недоліки:
- Проблеми з наявністю
- Затримки з відправленням
- Відсутність контролю РРЦ
- Непродажні каталоги (вивантаження у випадку з інтернет-магазинами)

Під реалізацію - цей спосіб передбачає, що власником товару є постачальник (виробник або гуртовик) і розрахунок за товар відбувається тільки за фактом його продажу. Ціну на товар встановлює продавець, різниця між гуртовою і ціною продажу залишається магазину-продавцю. Наприклад, ви берете дитячі іграшки гуртом, привозите їх, зберігайте і реалізуєте в магазині і розраховуєтесь з постачальником тільки після продажу. Товари, що не продалися, ви повертаєте постачальнику.

Недоліки:
- Вирішення питань логістики та обліку

Виробники - закупівля товарів у виробників гарантує найбільш вигідну вартість. Крім того, можуть бути додаткові винагороди, розстрочка і гарантії якості. Купуючи, наприклад, дитячі куртки гуртом з фабрики, ви не будете платити посередникам і зможете максимально заробити на продажу.

Недоліки:
- Закупівля тільки великих партій товару
- великі вкладення
- вирішення питань логістики

Як підказує практика, українські постачальники працюють в основному за комбінованою схемою, поєднуючи різні моделі співпраці.

Популярні категорії для оптових поставок

Гуртовий склад дитячих товарів є практично в кожному великому місті України. Найвідоміші - в Одесі, Харкові, Києві, Луцьку.
Гуртові іграшки як правило українського або китайського виробництва знайти не так складно. Українські можна придбати безпосередньо у виробника (іграшки, меблі, дитячий одяг), а китайські іграшки опт 7 км в Одесі або на харківських базах. Сезонні товари для дітей, дитячий транспорт, іграшки для малюків, м'які іграшки гуртом беруть найчастіше.

З європейськими товарами (Німеччина, Англія, Італія, Польща) трохи складніше. Європейський одяг для новонароджених гуртом користується великою популярністю, бо це товар поза сезоном. До цієї категорії відносяться дитячі візочки, автокрісла, іграшки для новонароджених і т.д. Дитячі товари з Європи можна знайти в Луцьку. Багато постачальників працюють безпосередньо з Польщею.

Популярні категорії для дропшиппінгу

За системою дропшіпінга працює багато постачальників, як європейських, американських, китайських, так і українських товарів усіх груп. У їх числі і багато гуртовиків з Одеси, наприклад, іграшки 7 км. Серед популярних категорій:

Практично без обмежень. Питання лише в умовах відправки і розмірі маржі.

На що звернути увагу при старті співпраці

Якщо ви новачок і ще не обзавелися зв'язками, спробуйте знайти відгуки про постачальника в інтернеті. Обов'язково відвідайте профільну виставку, поспілкуйтеся з конкурентами. Дуже добре працювати з рекомендованими постачальниками, які є в каталогах і довідниках.

При співпраці уважно вивчіть умови договору і обговоріть всі подробиці поставки, оплати і повернення. Обов'язково уточніть всі нюанси, про які ми писали раніше. Сподіваємося, що за допомогою нашого довідника ви знайдете надійного партнера.

Бажаємо вам великих продажів.

 

Читати повністю
iPopoKids - 319 309 дитячих товарів з 91 магазина

Довідник постачальників дитячих товарів в Україні

DQ
DQ Від 100 до 500 товарів
Україна, Мостиська
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Роздріб
Батути для вулиці та дому Офісні, геймерські, барні крісла Валізи Садові качелі Силові тренажери Гантелі Бігові доріжки
BonToy
BonToy Від 500 до 1000 товарів
Україна, Дніпро
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
Ми робимо те, що любимо, і те, що зробили, любимо ще більше!
Tatoy
Tatoy До 100 товарів
Україна, Дніпро
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Роздріб
Компанія Татой – український виробник еко іграшок та меблів для дітей. Tatoy - це бренд створений нашою родиною з любов'ю та турботою про дітей
Семейка
Семейка Від 100 до 500 товарів
Україна, Сарни
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
Мы являемся производителем головных уборов. Наша цель удовлетворить каждого клиента. Ведь мы шьем на деток и хочется чтобы им было комфортно и красиво.
SBF
SBF Від 100 до 500 товарів
Україна, Харків
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
Медийно-информационный портал легкой промышленности Украины для производителей, собственников и руководителей торговых предприятий. Всеукраинский рекламно-информационный журнал «Швейное Дело и Мода»
Relsa
Relsa Від 500 до 1000 товарів
Україна, Київ
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Роздріб
Интернет-магазин любителей железной дороги, конструкторов и автомоделирования Мы являемся официальными представителями Hubelino, PIKO, Roco, Brawa, Fleischmann, Auhagen, Noch, Faller, Kibri, Vollmer, Viessmann, Tillig, Busch, Heki и другие. Мы любим дарить радость детям и их родителям! Восторг от игры в детских глазах, интерес к познанию мира – все это делает нас счастливыми родителями. Все мы в душе дети, независимо от возраста.
Ranenko
Ranenko Від 100 до 500 товарів
Україна, Київ
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
“Раненько” – це крамниця товарів для дітей. Саме тут Ви знайдете всі необхідні речі для новонароджених і особливо для немовлят, які народилися передчасно чи з малою масою тіла.
Crafta
Crafta Від 100 до 500 товарів
Україна, Київ
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
Кто мы? Crafta.ua — это онлайн-платформа для продажи авторских изделий и предметов коллекционирования. Все товары на площадке объединяет одна общая черта — уникальность, здесь каждая вещь имеет свою историю.
Piccolo
Piccolo Від 1000 до 5000 товарів
Україна, Львів
Формат роботи: Опт/Роздріб
Мы считаем, что хороший вкус детям нужно прививать еще с детства. Согласитесь: совсем просто с первых лет жизни учить свою дочь или сыночка одеваться красиво.
Sezon
Sezon До 100 товарів
Україна, Чернівці
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
Компания Sezon положительно зарекомендовала себя на протяжении 15 лет на рынке оптово-розничной торговли имея собственный импорт и производство. Мы гордимся тем, что мы пополняем ряды украинских производителей!
Ovalbed
Ovalbed Від 100 до 500 товарів
Україна, Київ
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
Хто ж ми? Ми молода компанія активних, цілеспрямованих людей, що вірять в Україну. За ці 7 років, меблі ТМ Ovalbed довірилося більше 5000 батьків, а багато хто з ліжечок подарував солодкі сни не лише в Україні, але і у багатьох країнах Європи.
OV2U
OV2U Від 100 до 500 товарів
Україна, Кременчук
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
ТМ ОВЕН є популярним і добре продаваним в Україні брендом. Ми виробляємо якісну продукцію, яка відповідає світовим модним тенденціям