ipopoKIDS

Довідник постачальників дитячих товарів в Україні

DANshoes - виробництво взуття
Україна , Слов'янськ
DANshoes це фабрика з виробництва шкіряного взуття європейської якості в Україні.
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
Кількість товарів: Від 100 до 500
Детальніше
Парітет Сервіс
Україна , Вишневе
Оптовий продаж дитячих іграшок та настільних ігор
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Роздріб
Кількість товарів: Від 5000 до 10000
Детальніше
KIDDISVIT
Україна , Київ
компанія KIDDISVIT Місія, яка нас надихає: Наповнюємо дитинство трендами розвитку і розваги
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Роздріб
Кількість товарів: Від 1000 до 5000
Детальніше
ToyToy Trade
Україна , Харків
Оптовий постачальник дитячих іграшок
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
Кількість товарів: Від 1000 до 5000
Детальніше
AmiGo Toys
Україна , Київ
імпортер та дистрибьютор провідних світових брендів іграшок
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
Кількість товарів: Від 500 до 1000
Детальніше
Mega Toys
Україна , Одеса
Фирма «МегаТойс» является одной из крупных компаний, импортирующих игрушки на Украину.
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
Кількість товарів: Від 500 до 1000
Детальніше
ToyDiCo
Україна , Київ
Компанія ТОВ «ТойДіКо Україна» є офіційним ексклюзивним дистриб’ютором продукції Mattel Inc. в Україні з 2000 року
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
Кількість товарів: Від 500 до 1000
Детальніше
Simba Dickie Group
Україна , Київ
SIMBA DICKIE GROUP об'єднює велику кількість брендів. Серед продукції, яку виготовляють під цими торговими марками, включаючи і ліцензійну, можна знайти іграшки для хлопчиків і дівчаток будь-якого віку.
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію
Кількість товарів: Від 500 до 1000
Детальніше
BonToy
Україна , Дніпро
Ми робимо те, що любимо, і те, що зробили, любимо ще більше!
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
Кількість товарів: Від 500 до 1000
Детальніше
LEGO
Україна , Київ
LEGO Group - это частная компания, базирующаяся в Биллунне, Дания. Компания по-прежнему принадлежит семье Кирка Кристиансена, основавшей ее в 1932 году.
Формат роботи: Опт
Кількість товарів: Від 500 до 1000
Детальніше
Vladi Toys
Україна , Одеса
TM Vladi Toys – широкий асортимент дитячих розвиваючих ігор, який представлений і успішно працює на ринку дитячої продукції вже більше 10 років. Професійне ставлення, відповідальність та якість – фундамент нашої роботи. Розвиваюча продукція ТМ Vladi Toys популярна не тільки на території України, але й в інших країнах СНД. Компанія завжди готова до роботи з новими торговими партнерами. Ми будемо щиро раді співпрацювати з Вами!
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
Кількість товарів: Від 500 до 1000
Детальніше
ITCA Toys
Україна , Київ
Эксклюзивный дистрибьютор идейных мировых брендов игрушек в Украине. Готовы сотрудничать с новыми партнерами, оказывать поддержку, участвовать в совместных мероприятиях по продвижению
Формат роботи: Опт/Дропшиппінг/Під реалізацію/Роздріб
Кількість товарів: Від 500 до 1000
Детальніше

Усі постачальники дитячих товарів на IpopoKiDS - гурт, дропшіппінг, виробники тощо

Знайти хорошого надійного постачальника в Україні, якщо ви займаєтеся продажем дитячих товарів, - це завдання дуже непросте. Адже має значення не тільки якість товару, яке в даному сегменті знаходиться під особливо пильною увагою, а й зручність роботи.
Давайте спробуємо детально розібрати всі питання, пов'язані з українськими виробниками та постачальниками товарів для дітей. Щоб допомогти вам уникнути проблем, з якими стикається магазин, закуповуючи дитячі товари гуртом.

Як знайти постачальника дитячих товарів в Україні?

Пошук постачальників - чи не найважливіше завдання для магазину. Важливо знайти того, хто запропонує не тільки якісні іграшки гуртом (або інші товари для дітей), але і зможе запропонувати вигідні і надійні умови співпраці.

Якщо ви плануєте співпрацювати на пряму з виробниками, вам буде простіше вийти на його відділ збуту і з'ясувати всі умови роботи. В даному випадку вам потрібно бути готовими укласти договір і повністю реалізувати викуплену партію товару. Крім того, якщо це не український виробник, потрібно знайти транспортну компанію і залагодити всі митні питання. Це додаткова праця і неабиякі вкладення.

Якщо ж ви налаштовані на роботу з гуртовиками, у вас є кілька можливостей:

  1. Знайти постачальника на профільній виставці. Наприклад, BabyExpo. Тут ви можете познайомитися з ринком і налагодити зв'язки.
  2. Звернутися до каталогу. В Гугл ви зможете знайти довідники гуртовиків, умови роботи і відгуки. Це дуже зручно.
  3. Самостійно шукати імпортерів і тих, хто пропонує дитячі речі гуртом.

Відмінним варіантом співпраці може бути дропшіпінг іграшки, дитячий одяг, меблі, коляски та інші групи товарів можна продавати на своєму інтернет-майданчику, але відправлятися товар буде зі складу постачальника.

Всі можливі форми роботи, їх переваги і недоліки ми розглянемо нижче.

Ознаки якісного постачальника

Є кілька ознак, за якими можна визначити, наскільки надійний постачальник для інтернет-магазину:

Види постачальників дитячих товарів: - дрібний опт - великий опт - дропшіппінг - під реалізацію - виробники

Які моделі співпраці з постачальниками існують:

Дрібний гурт - викуп невеликої партії або товару на певну суму за ціною трохи вище гуртової з відвантаженням на свій склад. Наприклад, гуртова база іграшок, де ви зможете вибрати по кілька одиниць різного, наприклад, сезонного, товару на певну суму.

Недоліки:
- Ціна вище гуртової
- Вирішення питань логістики
- Необхідні вкладення

Крупний гурт - це придбання крупної партії товару в контейнері, палеті або упаковці, наприклад, дитячі речі гуртом, з відвантаженням на власний склад. Нерідко дана схема можлива тільки за умови укладення договору між організаціями. Якщо у вас мережа магазинів, то такий вид поставок буде найбільш прийнятним. Вигідніше за все гуртом купувати безпосередньо у виробника або імпортера товарів.

Недоліки:
- Великі вкладення
- Логістика
- Ризик не збути товар

Дропшіпінг - це одна з найбільш сучасних форм співпраці. Постачальник пропонує каталог товарів за гуртовою ціною. Ви продаєте їх за ринковою ціною, залишаючи різницю собі. При цьому на вашому боці питання генерації і обробки замовлень, на стороні постачальника - зберігання і відправка. Такий вид роботи найменш витратний з точки зору вкладень. Вигідніше за все, якщо дропшіпінг дитячі товари пропонує безпосередньо виробник. Але, на жаль, далеко не всі виробники цим займаються.

Недоліки:
- Проблеми з наявністю
- Затримки з відправленням
- Відсутність контролю РРЦ
- Непродажні каталоги (вивантаження у випадку з інтернет-магазинами)

Під реалізацію - цей спосіб передбачає, що власником товару є постачальник (виробник або гуртовик) і розрахунок за товар відбувається тільки за фактом його продажу. Ціну на товар встановлює продавець, різниця між гуртовою і ціною продажу залишається магазину-продавцю. Наприклад, ви берете дитячі іграшки гуртом, привозите їх, зберігайте і реалізуєте в магазині і розраховуєтесь з постачальником тільки після продажу. Товари, що не продалися, ви повертаєте постачальнику.

Недоліки:
- Вирішення питань логістики та обліку

Виробники - закупівля товарів у виробників гарантує найбільш вигідну вартість. Крім того, можуть бути додаткові винагороди, розстрочка і гарантії якості. Купуючи, наприклад, дитячі куртки гуртом з фабрики, ви не будете платити посередникам і зможете максимально заробити на продажу.

Недоліки:
- Закупівля тільки великих партій товару
- великі вкладення
- вирішення питань логістики

Як підказує практика, українські постачальники працюють в основному за комбінованою схемою, поєднуючи різні моделі співпраці.

Популярні категорії для оптових поставок

Гуртовий склад дитячих товарів є практично в кожному великому місті України. Найвідоміші - в Одесі, Харкові, Києві, Луцьку.
Гуртові іграшки як правило українського або китайського виробництва знайти не так складно. Українські можна придбати безпосередньо у виробника (іграшки, меблі, дитячий одяг), а китайські іграшки опт 7 км в Одесі або на харківських базах. Сезонні товари для дітей, дитячий транспорт, іграшки для малюків, м'які іграшки гуртом беруть найчастіше.

З європейськими товарами (Німеччина, Англія, Італія, Польща) трохи складніше. Європейський одяг для новонароджених гуртом користується великою популярністю, бо це товар поза сезоном. До цієї категорії відносяться дитячі візочки, автокрісла, іграшки для новонароджених і т.д. Дитячі товари з Європи можна знайти в Луцьку. Багато постачальників працюють безпосередньо з Польщею.

Популярні категорії для дропшиппінгу

За системою дропшіпінга працює багато постачальників, як європейських, американських, китайських, так і українських товарів усіх груп. У їх числі і багато гуртовиків з Одеси, наприклад, іграшки 7 км. Серед популярних категорій:

Практично без обмежень. Питання лише в умовах відправки і розмірі маржі.

На що звернути увагу при старті співпраці

Якщо ви новачок і ще не обзавелися зв'язками, спробуйте знайти відгуки про постачальника в інтернеті. Обов'язково відвідайте профільну виставку, поспілкуйтеся з конкурентами. Дуже добре працювати з рекомендованими постачальниками, які є в каталогах і довідниках.

При співпраці уважно вивчіть умови договору і обговоріть всі подробиці поставки, оплати і повернення. Обов'язково уточніть всі нюанси, про які ми писали раніше. Сподіваємося, що за допомогою нашого довідника ви знайдете надійного партнера.

Бажаємо вам великих продажів.