ipopoKIDSipopoKIDS
Найбільший маркетплейс дитячих товарів
ipopoKIDS
  • Каталог товарів
  • Акції
  • Популярне
  • Зимові товари
  • Дитяче харчування
  • Підгузники
  • Подарунки
  • Бренди
  • Магазини

Дитячі товари компанії newmero ukraine

Знайдено 0 товарів
Фільтри
Ціна
грн.
NEWMERO Ukraine

СТВОРЮЄМО ІНКЛЮЗИВНИЙ ПРОСТІР.  КОНСОЛІДОВАНЕ ПОСТАЧАННЯ.  Готові рішення для НУШ, НОП та ІРЦ.

 

     Запрошуємо Вас розглянути пропозицію консолідованого постачання засобів та обладнання для формування інклюзивного освітнього середовища у закладах освіти та комплексного забезпечення засобами корекції, дидактичними матеріалами, спеціалізованим обладнанням для проведення корекційно-розвиткових занять в інклюзивно ресурсних центрах.

     Ми працюємо на ринку України з 2011 року. Одним з ключових напрямків нашої роботи на сьогоднішній день є комплексне забезпечення закладів освіти матеріально-технічними засобами згідно з державними вимогами та рекомендацій щодо створення Нового освітнього простору (НОП), формування Нової української школи (НУШ) та забезпечення інклюзивного освітнього середовища.

     Для потреб інклюзивно-ресурсних центрів, а також окремих інклюзивних класів/груп у закладах освіти - надаємо готові пропозиції комплектацій кабінетів директора та приймальні, вчителя-тифлопедагога, вчителя ЛФК, вчителя-логопеда, кімнати практичного психолога та вчителя-дефектолога, кімнати для проведення групових психолого-педагогічних занять, кімнати психологічного розвантаження, інтерактивного та сенсорного обладнання, технічні додатки тощо. На запит конкретного закладу чи ІРЦ - готуємо індивідуальну пропозицію, з врахуванням місця знаходження, кількості дітей, бюджетних можливостей, індивідуальних особливостей.

     На сьогодні у нас понад 150 прямих контрактів з найкращими Виробниками та Імпортерами товарів для створення якісного інклюзивного середовища та забезпечення належних умов Нової української школи. Ми працюємо за цінами Виробників, оскільки є їх Офіційними Представниками! Наш асортимент налічує понад 7 000 одиниць товару.

     Забезпечуємо повний документальний супровід, будь які форми та способи оплати, можливість організації доставок по всій Україні з включенням транспортних витрат згідно тарифікації Компаній-Перевізників до рахунку.

 

     Постачаємо усе необхідне обладнання для організації ІРЦ та інклюзивних груп:

реабілітація та ЛФК (мозочкова стимуляція, реабілітація ДЦП, системи для ЛФК, психотерапія, логопедія, підвісні системи, механотерапія, кінезотерапія, вертикалізатори, пісочна терапія та анімація, реабілітаційний інвентар),

- медичне та корекційне обладнання (для незрячих та слабозорих, для глухих та слабочуючих),

- сенсорне та дидактичне обладнання (світла/темна сенсорна кімната, дидактика),

- масажне обладнання (масажні столи, килимки та аксесуари),

- інтерактивне обладнання (інтерактивна підлога, дисплеї, дошки, проектори, інтерактивні комплекси),

- кардіотренажери (бігові доріжки, орбітреки, велотренажери),

- меблі та навчально-методичні засоби,

- спеціальні вуличні майданчики та спортивно-ігрові товари,

- навчальні методики та розвиваючі іграшки.

 

     Організовуємо повну консолідацію замовлення за цінами Виробників і забезпечуємо 100%-ий нагляд за його виконанням та належний документальний і логістичний супровід на адресу навчального закладу чи ІРЦ.

За час роботи ми виконали сотні поставок по всій території України. Маємо позитивний досвід співпраці з відділами освіти, різноманітними фондами, комерційними установами, спонсорськими організаціями та меценатами, навчальними закладами, спеціалізованими дитячими центрами.

 

Будемо раді стати Вашим постійним Партнером.

З повагою до Вас та готовністю до активної співпраці.

Популярні Дешеві Дорогі За рейтингом
Для правильної роботи, сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше