Новорічний дудл
УкрРус
Новорічний дудл
iPopoKids - 319 309 дитячих товарів з 91 магазина

100 ідей що подарувати хлопчикові на 7 років - IpopoKIDS

26.10.2020 5.0 / 5

Семирічного хлопчика не так просто здивувати, адже він вже цікавиться серйозними речами - активно користується гаджетами, вивчає в школі грамоту і арифметику, розширює кругозір за допомогою YouTube і освітніх програм. Щоб хлопчикові 7 років подарунок припав до смаку, варто подивитися на навколишній світ дитячими очима. Хлопчина в цьому віці вже чітко розуміє, хто він і чого хоче. Дитина тягнеться до батька і до чоловічих захоплень, намагається все робити самостійно і відмовляється від допомоги дорослих. Значить, і подарунки повинні бути корисними, практичними і майже дорослими.

Це не означає, що подарунок для хлопчика 7 років повинен бути категорично серйозним. Ідеально, якщо він поєднує в собі розважальні та розвиваючі якості. Наприклад, якщо подумує про покупку велосипеда, то нехай він буде схожим на дорослу модель - без додаткових коліс і в стильному дизайні.

Так, що ж можна подарувати хлопчикові на сім років? Сучасні виробники пропонують величезний асортимент іграшок, товарів для творчості та спортивного інвентарю. А ми пропонуємо вам невелику добірку ідей від IpopoKIDS.

Радіокерований транспорт в подарунок для хлопчика 7 років

Отримати в подарунок красивий і потужний автомобіль - межа мріянь будь-якого семирічного хлопчика. Що, якщо почати з керованою по радіо моделі з пультом дистанційного керування? Хлопчина буде в захваті, якщо в його «гаражі» з'явиться стильна машина, якій можна грати не тільки на вулиці, але і в квартирі. Адже, як правило, це компактні пристрої з відмінною маневреністю, що не видають багато шуму. Доглянете в каталозі джип, кадилак або спортивне авто, а якщо вам хочеться здивувати дитини, то зверніть увагу на радіокеровану машинку-перевертня з звуковими і світловими ефектами.

Переглянути більше товарів

Іграшки для творчості і розвитку в подарунок для хлопчика 7 років

Набори для творчості і розвитку покликані зацікавити хлопчика в певному виді діяльності і навчити базовим навичкам роботи з інструментами. Іграшки для творчості для хлопчиків - це комплекти збірних моделей, гравюри, набори для випалювання та різьблення по дереву. Традиційний подарунок для творчості хлопчикові семи років - набір для малювання, а щоб дійсно захопити дитину мистецтвом, запропонував не акварельні, а, наприклад, люмінесцентні фарби. Або 3D-ручку, ігри з якої, можливо, закладуть в дитині інтерес до інженерії або архітектурі.

Переглянути більше товарів

Конструктори в подарунок для хлопчика 7 років

Навчати, розвивати і захоплювати - ось завдання сучасних конструкторів. Для хлопчика 7 років варто купити набір на 200-600 деталей, щоб маленькому інженеру було, над чим попрацювати. Це може бути класичний металевий конструктор з болтами і гайками. Цікавий варіант - старовинна фортеця, яку потрібно зібрати з дерев'яних елементів, а потім можна розфарбувати і зберігати в колекції довгі роки. Але найпопулярніший конструктор - Lego. Діти із захопленням будують з барвистих деталей будиночки для панд, створюють роботів-самураїв і місячні космічні станції. І до цього захоплюючого процесу не залишаються байдужими навіть батьки.

Переглянути більше товарів

Транспорт в подарунок для хлопчика 7 років

Чоловіки різного віку люблять машини. Вам хочеться, щоб дитина відчула себе справжнім водієм? Виберіть в каталозі стильний електромобіль для хлопчика 7 років, орієнтуючись на його інтереси. Любителям класики підійде легковий автомобіль, розсікати по бездоріжжю зручно на квадроциклі, а відчути швидкість можна тільки на дитячому електромотоцикл. Природно, такі транспортні засоби поступаються справжнім «дорослим» машинам, але юний водій освоїть основні принципи управління технікою і навчиться стежити за нею, зовсім як тато.

Переглянути більше товарів

Спортивні подарунки для хлопчика 7 років

Змалку потрібно привчати дитину до активного способу життя. І не обов'язково навантажувати її спортивними навантаженнями - бігом, стрибками на рівному місці, плаванням в басейні. У теплий сезон дітям корисно проводити багато часу на свіжому повітрі, так чому б не купити в подарунок м'яч для гри в футбол, волейбол або баскетбол? Хороший варіант для вулиці - велосипед або самокат, а міні-батут буде радувати і влітку, і взимку, адже його можна перенести з саду і поставити в дитячій кімнаті. Настали холоди? Це не привід відмовлятися від активності, але хороша причина подарувати хлопчикові на 7 років шведську стінку або грушу для боксу.

Переглянути більше товарів

Військові іграшки в подарунок для хлопчика 7 років

Військова іграшка для семирічного хлопчика повинна бути гарною і мова йде не тільки про якість матеріалу. Вона не повинна викликати агресію і тягу до насильства, але, бажано, повинна пробуджувати інтерес до історії і до патріотизму, а також бажання до аналізу обставин, що склалися. Улюблена військова іграшка - солдатики, причому не тільки сучасні, але і старовинні, що відсилають до військових подій початку і середини XX століття, до середньовіччя і навіть до античності. Цікавий варіант - радіокерований танк або бронемашина, а якщо дитині подобаються конструктори, то варто доглянути комплект військової техніки або військовий корабель.

Переглянути більше товарів

Настільні ігри для хлопчика 7 років

Настільні ігри розвивають в дітях комунікаційні навички, тренують пам'ять і привчають до планування дій. Настолки умовно діляться на кілька категорій, тому варто орієнтуватися на тему чи на навик, який би ви хотіли розвинути в дитині. У нашому каталозі ви можете вибрати математичні ігри, наприклад, «Монополія», логічно-стратегічні («Такеноко»), або гри, спрямовані на розвиток пам'яті, уважності і просторового мислення.

Переглянути більше товарів

Висновок

Яким би не був ваш вибір, постарайтеся подарунком доставити хлопчикові справжню радість. У святковий день завжди хочеться отримати в дар щось особливе, так нехай це буде іграшка або предмет, який підходить дитині за темпераментом, захопленням і віком. Винуватець свята надовго запам'ятає позитивну емоцію від хорошого подарунка, а вам приємно буде усвідомлювати, що куплена річ НЕ порошиться в шафі, але активно використовується дитиною і приносить йому користь. А всі перераховані вище варіанти ви можете знайти в каталозі IpopoKIDS - найбільшому маркетплейсе дитячих товарів в Україні.