Новорічний дудл
УкрРус
Новорічний дудл
iPopoKids - 319 309 дитячих товарів з 91 магазина

100 ідей, що подарувати хлопчикові на 3 роки - IpopoKIDS

21.10.2020 5.0 / 5

Трирічний малюк із захопленням дивиться мультфільми, багато фантазує і радіє будь-яким іграшок. Вибирати подарунок хлопчикові на 3 роки - завдання цікаве і складне, адже в цьому віці діти прагнуть до самостійності, у них формується самооцінка та інтенсивно розвивається розмовна мова. Як догодити непосиді, який вже усвідомлює сказане і почуте, розрізняє кольори, запахи і смаки, і, в багатьох випадках, здатний відстояти власну думку?

Підбираючи подарунок на день народження хлопчикові на 3 роки, звертайте увагу на такі індивідуальні особливості винуватця свята:

  • характер;
  • фізичний розвиток;
  • темперамент;
  • стан здоров'я (можливо, є протипоказання для активного фізичного навантаження);
  • наявність алергії.

Крім того, психологи рекомендують сприймати іграшки як інструмент для пізнання навколишнього світу і як спосіб активної соціалізації хлопчика. Орієнтуйтеся на вміння і навички дитини, враховуйте її інтереси і не підкуповуйте дорогими подарунками.

Іграшковий транспорт для хлопчика 3 роки

Власний транспорт - корисний і престижний подарунок хлопчикові на 3 роки. Що це буде - машина з педальним приводом або з електричним мотором, мотоцикл або квадроцикл? Виробники пропонують широкий асортимент, в якому присутня навіть спецтехніка - екскаватори, трактори і вантажівки. Трирічний джентльмен буде щиро радий самокату, катання на якому сприяє розвитку уваги і рівноваги, або беговел, розвиває рівновагу і координацію. Велосипед - хороший спосіб привчити дитину до спорту і активного способу життя, нехай навіть перший ровер буде триколісний.

Переглянути більше товарів

Розвиваючі іграшки для хлопчика 3 роки

У цьому віці діти, вже трохи познайомилися з навколишнім світом, намагаються поглибити і розширити свої пізнання. Розвиваючі іграшки для трирічної дитини спрямовані на сприйняття форми і кольору, освоєння нових навичок. Інтерактивні тваринки і бізі-борди ускладнюються і доповнюються новими опціями - вивченням рахунки і алфавіту, нотної грамоти. Арсенал маленького джентльмена поповнюється дитячим планшетом і ноутбуком, мозаїкою і картонними картками, тематичними кубиками, лото і доміно. В процесі гри дитина навчається асоціативному і логічному мисленню, намагається аналізувати і продумувати свої дії на кілька кроків вперед.

Переглянути більше товарів

Конструктори для хлопчика 3 роки

Трирічний хлопчик ще не впорається з будівництвом масштабного замку, але зібрати невеликий будиночок, вежу або поїзд йому цілком під силу. Увагу деталям - розмір елементів не повинен бути менше 1,5 см, адже, незважаючи на солідний вік, хлопчики в 3 роки все ще вивчають предмети на смак, і частинка конструктора може випадково потрапити дитині в рот або ніс. У чому користь конструктора? Він розвиває уяву і дрібну моторику, просторове мислення і логіку. Конструктор може бути дерев'яним, як Gigo Динопарк, або магнітним, як Magplayer. Універсальний варіант - Lego Duplo або Guidecraft Block Play «Маленька веселка».

Переглянути більше товарів

Подарунки для творчості для хлопчика 3 роки

При виборі подарунка для хлопчика, не варто оминати увагою творчі набори. Хлопчаки з задоволенням створюють гравюри, старанно видряпуючи малюнок, або ліплять скульптури з гіпсу. Хороший спосіб захопити малюка творчістю - подарувати йому набір пластиліну Play Doh або кінетичний пісок, акварельні фарби і мольберт або магнітна дошка для малювання. Дитина з музичним слухом захопиться танцювальним килимком або синтезатором, а якщо у батьків міцні нерви, то синові можна подарувати губну гармошку або гітару.

Переглянути більше товарів

Висновок

Вибирайте іграшки для дитини вдумливо, вивчаючи склад матеріалу, технічні характеристики і вікові рекомендації від виробника. Адже будь-яка іграшка, підібрана з урахуванням інтересів дитини, сподобається винуватцеві святкування і викличе шквал позитивних емоцій тарадості. Але ваше завдання - купити безпечну річ, яка не зашкодить малюкові, але буде сприятливо впливати на освоєння нових навичок і сприяти розвитку фантазії карапуза. І пам'ятайте, що для трирічних хлопчиків увагу і любов близьких людей завжди важливіше подарунків, якими б дорогими вони не були.