ipopoKIDSipopoKIDS
Найбільший маркетплейс дитячих товарів
ipopoKIDS
  • Каталог
  • Для дівчаток
  • Для хлопчиків
  • Для малюків
  • Товари для матусь
  • Вибір за віком
  • Бренди
  • Магазини

Кращі розвиваючі іграшки для дітей від 6 місяців: Топ-30 рейтингу від ipopoKIDS в 2020

Дитинство - це не тільки розваги і почуття безтурботності. Це праця, навчання і придбання всебічних навичок. Саме в цій точці відбуваються перші перемоги і великі відкриття. Завдання батьків зробити все можливе, щоб цей час пройшов одночасно весело і з максимальною користю. Маркетплейс ipopoKIDS поділився рейтингом, де зібрані найкращі розвиваючі іграшки. Вони необхідні, тому що знання і навички закріплюються краще, якщо подати їх в ігровій формі.

Кращі іграшки для дітей

Постійна взаємодія з предметами - це спосіб знайомства з навколишнім світом. Ніякі пізнавальні програми через електронні носії не замінять реального світу. Згадайте крихіток, вони все тягнуть до рота, до всього тягнутися і хочуть все дістати, що перебувати в межах їх поля зору. Щоб дитина розвивалася, їй потрібні для цього спеціальні розваги.

Розвиток від 6 місяців

Розвиток починається з дитинства. Спочатку новонароджені бачать незрозумілі плями, а потім до третього місяця життя починають складати повноцінні образи. І ось уже ручки ніби на автоматі тягнутися до яскравих і привабливих речей, щоб помацати, погризти - в цілому відчувати. Це теж навчання, і причому більш складне ніж процес в школі. Але і відмінності тут, звичайно, істотні.

Розвиваючі іграшки для дітей до року - це будь-які предмети, які подають в поле зору малюка. Утім, все добре в певній кількості, діє правило «чим більше - тим краще». Тому радимо придивитися до таблиці і відзначити для себе те чого не вистачає.

Кращі розвиваючі іграшки від 1 року

Малюків прийнято купати кожен день. Це процедура може не подобатися карапузові, і він всіляко буде плакати і чинити опір. Як підсумок нервують все. Є іграшки для 6-місячної дитинї, які займають всю увагу і він веде себе тихо. Тут же працює принцип брязкалець і різних наборів, які кріпляться до манежу, автокрісла і коляски.

У проміжку від 9 місяців до півтора років діти починають ходити. За ними потрібно постійно наглядати. Але щоб зайвий раз не хвилюватися потрібно оточити карапуза іграми. Щоб взаємодія з предметами займало ⅔ його часу.

Розвиваючі іграшки для дітей 2-3 років

Асортимент ігор значно розширюється до віку 3 років. Якщо раніше це були окремо взяті предмети, то зараз це повноцінні гри з безліччю елементів. Тепер розваги мають цілу сюжетну лінію і складні взаємозв'язки. У цей час формується усвідомлення власного «Я» і дорослим потрібно бути готовим до примх малюка.

Кращі іграшки вікової категорії 6 років

Пік допитливості припадати на перший клас. У ці роки починає формуватися пам'ять, увага і логічне мислення. Завдання батьків дати всі необхідні інструменти для повноцінного розвитку. Від успіху цієї ідеї залежить мотивація до навчання. Актуально грати в настільні розвиваючі ігри.

Що купити на Новий рік 2021?

\

Не можна обійти тематичні ігри, пов'язані із зимовим періодом. Буде чудово, якщо пограти вийти не лише у крихіток, але і у дорослих. Це ще один з приводів цікаво провести час всім разом. Особливо напередодні сімейного свята, коли за одним столом збирається всі. У IpopoKIDS є розвиваючі ігри, які будуть цікаві як і молодшому, так і старшому поколінню.

Інтерактивні іграшки:

Переглянути більше товарів

Настільні ігри:

- 40 %
ipopoKIDS Дженга
3 відгуки
399 грн
669 грн
399 - 535 грн.
Порівняти ціни
Переглянути більше товарів

Каталки:

Переглянути більше товарів

Конструктори:

Переглянути більше товарів

Ігрові центри:

Переглянути більше товарів

 

 

Для правильної роботи, сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies у своєму браузері. Дізнатись більше