Новорічний дудл
УкрРус
Новорічний дудл
iPopoKids - 319 309 дитячих товарів з 91 магазина

10 причин вибирати дитячі товари на ipopokids


Що таке IpopoKIDS і чи варто йому довіряти? Напевно, саме з цими питаннями ви зайшли в цей розділ. Ви хочете більше дізнатися про наш маркетплейсе, і це чудово.

Зараз ви вибираєте товари для найдорожчого на світі чоловічка. Цей процес пов'язаний з прийняттям важливих рішень, і вам хочеться максимально його полегшити. Крім того, ви не готові віддавати свої гроші новому інтернет-магазину. Ми вас розуміємо.


Можливо, вам буде легше довірити нам вибір товарів для вашої дитини, коли ви прочитаєте ці 10 фактів про IpopoKIDS:Півмільйона товарів - це дуже багато. Ви обов'язково знайдете у нас саме те, що шукаєте. Ми постаралися максимально зручно структурувати усі товари. Будьте впевнені, ви не заблукаєте.

Ми надаємо майданчик для українських інтернет-магазинів. Кожен продавець приходить до нас зі своїми товарами та цінами. В якому інтернет-магазині купувати той чи інший товар, вирішувати тільки вам.


Ми подбали про те. Щоб ви знайшли для своєї дитини все, що вам необхідно. Наш масштаб допомагає тримати на увазі все, що вам може знадобитися в той чи інший період життя з самого моменту народження малюка.


Ми знаємо, що отримати знижку завжди приємно, тому зібрали для вас всі знижки від наших продавців. Тепер вам не потрібно шерстити інтернет у пошуках бонусів, вам досить знайти потрібний товар зі знижкою у нас на маркетплейсе.


Наші партнери щедрі на подарунки, а їх, як відомо, багато не буває! Ми готові кожен день радувати вас новими цікавими і вигідними акціями та подарунками. Вибирати у нас дитячі товари дууууууже вигідно!


Ми довіряємо кожному з наших партнерів, від великих інтернет-магазинів до маленьких. Адже всі вони не випадково опинилися у нас на маркетплейсі. Наша дружба - це результат тривалої успішної роботи.


Ми працюємо з передовими інтернет-магазинами, тому всі «топові» новинки у нас з'являються першими. Ми уважно слідкуємо за світовими і українськими виробниками, щоб запропонувати вам все найкрутіше.


Наш пріоритет - це задоволений покупець. Нам важливо зробити ваш вибір дитячих товарів максимально зручним: починаючи з моменту вибору товару, закінчуючи отриманням вашої покупки. Кожен ваш відгук робить нас ще кращіми.


Зараз ми працюємо зі службою доставки «Нова пошта». Вони доставляють товари по всій Україні, як на відділення, так і за адресою, протягом 2-3 днів. Це дуже важливо, коли ви поспішаєте порадувати дитини подарунком до свята.Безумовно, ми намагаємося зробити вашу покупку максимально комфортною, але ніхто з нас не застрахований від неприємностей. Ви можете розраховувати на нашу допомогу у вирішенні будь-яких питань.

Що робити, якщо вас не переконали навіть ці 10 фактів? Подивіться на нашого симпатюлю-бегемота Айпопо. Це ж він підкорив серця українців і витанцьовував на одній сцені з DZIDZIO. Він зірка, і ми намагаємося йому відповідати. Ну що, ви з нами?